ULKS Rywal Ruchna - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

Polonez MordyULKS Rywal Ruchna
Polonez Mordy   ULKS Rywal Ruchna
2015-04-19, 00:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
ULKS Rywal Ruchna 1:6 Zryw II Sobolew
Kolektyw Oleśnica 5:0 Polonez Mordy
Legion Grebków 1:3 Tęcza Korczew
Olimpia Latowicz 1:3 Świt Barcząca
ULKS Starawieś 2:0 Nojszewianka Dobre

Aktualności

XI kolejka

  • autor: pawelk14, 2015-04-17 14:48

Niedziela (19.04.2015) Mordy 15:00.

POLONEZ MORDY - RYWAL RUCHNA

Zbiórka w Węgrowie 12:55.

Zbiórka w Ruchnie 13:00.


X kolejka

  • autor: pawelk14, 2015-04-11 20:15

Niedziela (12.04.2015) Ruchna 15:00.

RYWAL RUCHNA - ZRYW II SOBOLEW

1:6 (1:3)

Patryk Panek

Rywal: A. Florczak, P. Kubój, K. Gierłowski, W. Kubój, D. Filipiak (46 P. Sapryk), K. Zapisek, M. Ciszewski, B. Ugboaja, D. Sobotka, R. Rudaś (60 A. Mierzejewski), P. Panek (70 P. Bałdyga) 

......................................................................................

W dzisiejszym meczu w barwach Rywala zadebiutował Kamil Gierłowski

Wojciech Kubój został nowym kapitanem drużyny.


Kadra

  • autor: pawelk14, 2015-04-11 20:06

LISTA ZAWODNIKÓW ULKS RYWAL RUCHNA POTWIERDZONYCH I UPRAWNIONYCH DO GRY W RUNDZIE WIOSENNEJ SEZONU 2014/2015

Bałdyga Patryk (12.02.1994), Bieliński Kamil (28.05.1996), Brzezik Tomasz (27.11.1986), Ciszewski Michał (22.01.1984), Filipiak Daniel (20.12.1986), Florczak Adrian (28.10.1988), Gierłowski Kamil (01.04.1996), Gontarz Dawid (04.07.1993), Izdebski Grzegorz (30.04.1974), Kocon Igor (27.06.1996), Kubój Paweł (04.09.1987), Kubój Wojciech (30.03.1989), Łaniewicz Adam (28.08.1990), Mierzejewski Artur (17.06.1996), Mieszało Piotr (12.04.1965), Panek Patryk (01.10.1992), Piesak Maciej (16.06.1991), Polkowski Michał (21.06.1990), Rychlik Sławomir (06.08.1983), Rudaś Rafał (25.04.1987), Ruszkowski Paweł (16.06.1987), Sapryk Piotr (12.07.1979), Sobotka Daniel (26.04.1994), Solka Adam (30.12.1997), Staręga Dawid (29.11.1991), Ugboaja Bernard (22.09.1993), Zapisek Kamil (25.02.1992), Żołnierzak Stanisław (23.03.1976)

Przybyli: Bałdyga Patryk powrót z wypożyczenia (ULKS Starawieś), Bieliński Kamil powrót z wypożyczenia (Livia Liw), Brzezik Tomasz transfer definitywny (ULKS Starawieś), Gierłowski Kamil transfer definitywny (Livia Liw)

Odeszli: Bałdyga Rafał wypożyczenie (Miedzanka Miedzna), Piesak Krzysztof transfer definitywny (Błękitni Stoczek), Sobotka Karol koniec wypożyczenia (Livia Liw), Sołowiński Adam rezygnacja z gry


Terminarz

  • autor: pawelk14, 2015-04-07 21:39

ULKS Rywal Ruchna informuje, że mecze piłkarskie w rundzie rewanżowej sezonu 2014/2015 o mistrzostwo klasy B odbywać się będą na boisku piłkarskim w Ruchnie w następujących terminach:

KOLEJKA 10

12.04.2015 (NIEDZIELA) Rywal Ruchna - Zryw II Sobolew godz. 15:00.

KOLEJKA 12

26.04.2015 (NIEDZIELA) Rywal Ruchna - Tęcza Korczew godz. 15:00.

KOLEJKA 14

10.05.2015 (NIEDZIELA) Rywal Ruchna - Świt Barcząca godz. 15:00.

KOLEJKA 16

24.05.2015 (NIEDZIELA) Rywal Ruchna - Nojszewianka Dobre godz. 15:00.

KOLEJKA 18

07.06.2015 (NIEDZIELA) Rywal Ruchna - Kolektyw Oleśnica godz. 15:00.

 

Do wiadomości:

1. OZPN Siedlce, Wydział Sędziowski OZPN Siedlce

2. Zainteresowane kluby

 


Wielkanoc

  • autor: pawelk14, 2015-04-04 21:33

Sparing VIII

  • autor: pawelk14, 2015-03-31 12:17

Sobota (04.04.2015) Ruchna 13:00.

RYWAL RUCHNA - NOJSZEWIANKA DOBRE Juniorzy

ODWOŁANY

Z powodu złego stanu boiska!!!


Sparing VII

  • autor: pawelk14, 2015-03-27 15:12

Niedziela (29.03.215) Ruchna 13:00.

RYWAL RUCHNA - NOJSZEWIANKA DOBRE 1:9 (0:1)

Bernard Ugboaja

Rywal: D. Gontarz, K. Bieliński, W. Kubój. Testowany, A. Łaniewicz, P. Panek, R. Rudaś, P. Kubój, D. Sobotka, K. Zapisek, B. Ugboaja, P. Sapryk, M. Ciszewski

 


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Strzelcy

2 GOLE

A. Sołowiński

1 GOL

B. Ugboaja

R. Rudaś

K. Piesak

K. Sobotka

D. Sobotka

P. Sapryk

P. Panek

Kalendarium

18

04-2015

sobota

19

04-2015

niedziela

20

04-2015

pon.

21

04-2015

wtorek

22

04-2015

środa

23

04-2015

czwartek

24

04-2015

piątek

Ostatnie spotkanie

ULKS Rywal RuchnaZryw II Sobolew
ULKS Rywal Ruchna 1:6 Zryw II Sobolew
2015-04-12, 15:00:00
    relacja »

Tabela ligowa

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 11
Nojszewianka Dobre - Olimpia Latowicz
Polonez Mordy - ULKS Rywal Ruchna
Kolektyw Oleśnica - ULKS Starawieś
Tęcza Korczew - Zryw II Sobolew
Olimpia Latowicz - Kolektyw Oleśnica

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 6 gości

dzisiaj: 85, wczoraj: 96
ogółem: 325 445

statystyki szczegółowe