ULKS Rywal Ruchna - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki drużyny

Najbliższe spotkanie

ULKS Rywal RuchnaULKS Gołąbek
ULKS Rywal Ruchna   ULKS Gołąbek
2018-10-21, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
Zorza Sterdyń 1:2 ULKS Rywal Ruchna
ULKS Gołąbek 0:3 Promnik Gończyce
Liwia Łochów 1:5 Strzelec Chodów
Iskra Kotuń 4:2 Płomień II Dębe Wielkie
Świt Barcząca 1:3 Niwa Tęczki
ŁDK Łosice 5:4 Nojszewianka Dobre

Aktualności

Młodzicy: VIII Kolejka

  • autor: pawelk14, 2018-10-19 10:46

Sobota (20.10.2018) Sokołów Podlaski 10:00.

AP SOKOŁÓW PODLASKI - RYWAL RUCHNA

Zbiórka 9:00.


Kolejne 3 pkt, po ciężkim meczu...

  • autor: Karol Płachi, 2018-10-14 18:57

Niedziela (14.10.2018) Sterdyń 14:00.

(Mecz zaczął się z małym poślizgiem, drużyny czekały na arbitrów)

ZORZA STERDYŃ - ULKS RYWAL RUCHNA  1:2 (1:0)

1:1 - 49' Michał Polkowski (Mateusz Kowalczyk)

1:2 - 68' Maciej Mieszało (Szymon Stępień)

Rywal: Artur Wrzosek (46' Patryk Zawadzki), Sylwester Popowski (46' Michał Polkowski), Maciek Piesak, Adrian Kocon, Szymon Czarnecki, Karol Sobotka, Daniel Sobotka, Norbert Kocon, Kamil Zapisek (53' Arkadiusz Kałuski), Maciej Mieszało, Mateusz Kowalczyk (59' Szymon Stępień)

Wykroczenia:

38' Maciej Mieszało (dyskusja z arbitrem)

71' Szymon Czarnecki (podcięcie)


Młodzicy: VII Kolejka

  • autor: pawelk14, 2018-10-12 18:53

Sobota (13.10.2018) Ruchna 14:00.

RYWAL RUCHNA - PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI

0:3 (0:3)

Rywal: Kamil Drabik, Andrzej Adaśko, Mateusz Solka, Szymon Banaszek, Wiktoria Gerej, Tomasz Turniak, Piotr Grotek, Dawid Mlonek, Dawid Turek, Adam Rusiniak, Szymon Toczyski, Jakub Postek, Nikola Grabowska, Rafał Skudniewski, Jakub Góral, Sebastian Puchalski


Nawiązanie współpracy.

  • autor: ftb2user_1539034151., 2018-10-11 21:13

Grono sympatyków klubu powiększa się o kolejnych członków. yes


Seniorzy: VII kolejka

  • autor: pawelk14, 2018-10-07 19:00

Niedziela (07.10.2018) Ruchna 13:00.

RYWAL RUCHNA - ŁDK ŁOSICE 2:1 (0:1)

1:1 Maciej Mieszało

2:1 Michał Polkowski

Rywal: Patryk Zawadzki, Daniel Sobotka (Michał Polkowski), Adrian Kocon, Norbert Kocon, Szymon Czarnecki (Sylwester Popowski), Kamil Stokowski, Krzysztof Piesak, Łukasz Sobotka, Mateusz Kowalczyk (Maciej Mieszało), Karol Sobotka (Kamil Zapisek), Dominik Polak (Szymon Stępień)


Młodzicy: VI Kolejka

  • autor: pawelk14, 2018-10-07 18:30

Niedziela (07.10.2018) Oleśnica 10:00.

Kolektyw Oleśnica - Rywal Ruchna

1:4 (1:1)

0:1 Adam Rusiniak

1:2 Adam Rusiniak

1:3 Dawid Mlonek

1:4 Dawid Turek

Rywal: Kamil Drabik, Andrzej Adaśko, Szymon Banaszek, Mateusz Solka, Wiktoria Gerej, Tomasz Turniak, Dawid Turek, Dawid Mlonek, Adam Rusiniak, Nikola Grabowska, Rafał Skudniewski, Szymon Toczyski, Jakub Postek


Archiwum aktualności


Zegar

Reklama

Rywal rocz. 2006

Kalendarium

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

23

10-2018

wtorek

24

10-2018

środa

25

10-2018

czwartek

26

10-2018

piątek

Ostatnie spotkanie

Zorza SterdyńULKS Rywal Ruchna
Zorza Sterdyń 1:2 ULKS Rywal Ruchna
2018-10-14, 14:00:00
Sterdyń
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
ULKS Rywal Ruchna - ULKS Gołąbek
Nojszewianka Dobre - Zorza Sterdyń
Niwa Tęczki - ŁDK Łosice
Płomień II Dębe Wielkie - Świt Barcząca
Strzelec Chodów - Iskra Kotuń
Promnik Gończyce - Liwia Łochów

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 17, wczoraj: 221
ogółem: 512 821

statystyki szczegółowe