Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
B-klasa
A-klasa
L0
IV LIGA
KLASA A 2010/2011
Lp. |
Nazwa drużyny |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Orzeł Unin |
24 |
53 |
17 |
2 |
5 |
74-31 |
2. |
Orzeł Łosice |
24 |
52 |
16 |
4 |
4 |
54-31 |
3. |
Pogoń II Siedlce |
24 |
51 |
17 |
0 |
7 |
80-31 |
4. |
Tajfun Jartypory |
24 |
50 |
15 |
5 |
4 |
66-25 |
5. |
Grodzisk Krzymosze |
24 |
43 |
13 |
4 |
7 |
69-41 |
6. |
Błękitni Stoczek |
24 |
39 |
12 |
3 |
9 |
50-47 |
7. |
Miedzanka Miedzna |
24 |
36 |
11 |
3 |
10 |
43-41 |
8. |
Jabłonianka Jabłonna Lacka |
24 |
33 |
10 |
3 |
11 |
56-50 |
9. |
Polonez Mordy |
24 |
27 |
8 |
3 |
13 |
49-54 |
10. |
ULKS Gołąbek |
24 |
24 |
6 |
6 |
12 |
42-54 |
11. |
Jutrzenka Cegłów |
24 |
21 |
6 |
3 |
15 |
32-55 |
12. |
Płomień Dębe Wielkie |
24 |
11 |
3 |
2 |
19 |
25-78 |
13. |
Rywal Ruchna |
24 |
9 |
3 |
0 |
21 |
17-119 |
- Olimpia Latowicz wycofała się po 9 kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.
1. RYWAL RUCHNA – MIEDZNA MIEDZANKA 1:0
Michał Polkowski
2. POGOŃ II SIEDLCE – RYWAL RUCHNA 5:1
Grzegorz Izdebski
3. RYWAL RUCHNA – JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA 2:1
Paweł Szczepanik, Maciej Piesak
4. ORZEŁ UNIN – RYWAL RUCHNA 5:1
Rafał Miąsek
5. RYWAL RUCHNA – BŁĘKITNI STOCZEK 1:4
Piotr Rostek???
6. RYWAL RUCHNA – TAJFUN JARTYPORY 0:5
7. GRODZISK KRZYMOSZE – RYWAL RUCHNA 2:0
8. RYWAL RUCHNA – PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE 2:4
Grzegorz Izdebski, Wiktor Ugboaja
9. ORZEŁ ŁOSICE – RYWAL RUCHNA 2:0
10. PAUZA
11. JUTRZENKA CEGŁÓW – RYWAL RUCHNA 4:0
12. ULKS GOŁĄBEK – RYWAL RUCHNA 7:0
13. POLONEZ MORDY – RYWAL RUCHNA 11:0
14. MIEDZANKA MIEDZNA – RYWAL RUCHNA 4:0
15. RYWAL RUCHNA – POGOŃ II SIEDLCE 1:5
Wiktor Ugboaja???
16. JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA – RYWAL RUCHNA 6:0
17. RYWAL RUCHNA – ORZEŁ UNIN 3:6
Patryk Panek x3
18. BŁĘKITNI STOCZEK – RYWAL RUCHNA 2:0
19. TAJFUN JARTYPORY – RYWAL RUCHNA 8:1
Stanisław Żołnierzak
20. RYWAL RUCHNA – GRODZISK KRZYMOSZE 0:12
21. PŁOMIEŃ DĘBE WIELKIE – RYWAL RUCHNA 1:2
Stanisław Żołnierzak, Piotr Rostek
22. RYWAL RUCHNA – ORZEŁ ŁOSICE 0:7
23. PAUZA
24. RYWAL RUCHNA – JUTRZENKA CEGŁÓW 0:6
25. RYWAL RUCHNA – ULKS GOŁĄBEK 0:4
26. RYWAL RUCHNA – POLONEZ MORDY 2:8
Wiktor Ugboaja, Patryk Panek
|
Promnik Gończyce | 3:2 | ULKS Rywal Ruchna |
2023-04-01, 16:30:00 |
||
relacja » |
A-klasa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 | |||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 52, wczoraj: 44
ogółem: 1 038 041
statystyki szczegółowe