Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
B-klasa
A-klasa
L0
IV LIGA
Klasa B 2011/2012
Lp. |
Nazwa drużyny |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Liwia Łochów |
26 |
67 | 21 | 4 | 1 | 100-11 |
2. |
Wicher Sadowne |
26 |
60 | 19 | 3 | 4 | 83-30 |
3. |
Płomień Dębe Wielkie |
26 |
54 | 17 | 3 | 6 | 75-35 |
4. |
Mazovia II Mińsk Mazoviecki |
26 |
48 | 15 | 3 | 8 |
61-44 |
5. |
Victoria II Kałuszyn |
26 |
48 | 15 | 3 | 8 | 86-51 |
6. |
Kolektyw Oleśnica |
26 |
47 | 15 | 2 | 9 | 77-55 |
7. |
Kosovia Kosów Lacki |
26 |
45 | 14 | 3 | 9 | 102-61 |
8. |
Olimpia Latowicz |
26 |
38 | 12 | 2 | 12 | 79-78 |
9. |
Rywal Ruchna |
26 |
31 | 10 | 1 | 15 | 44-76 |
10. |
Jastrząb Żeliszew |
26 |
28 | 9 | 1 | 16 | 82-84 |
11. |
Legion Grębków |
26 |
26 | 8 | 2 | 16 | 48-71 |
12. |
Laskar Laski |
26 |
14 | 4 | 2 | 20 | 36-110 |
13. |
Nojszewianka II Dobre |
26 |
12 | 4 | 0 | 22 | 33-127 |
14. |
LZS Starawieś |
26 |
12 | 3 | 3 | 20 | 25-99 |
źródło:90minut.pl
1. Laskar Laski – Rywal Ruchna 0:3
Wojciech Kubój x2, Łukasz Styś
RYWAL: K. Turemka, Sz. Mieszało (65 P. Bałdyga), G. Izdebski, M. Ciszewski, P. Kubój (ż.k.), M. Polkowski, W. Kubój. Ł. Styś (60 S. Rychlik), A. Kocon (55 N. Kocon), Sł. Żołnierzak, P. Panek (17 P. Sapryk)
2. Rywal Ruchna – Nojszewianka II Dobre 6:1
Wojciech Kubój, Łukasz Styś, Michał Poplkowski, Maciej Piesak, Patryk Panek x2
RYWAL: K. Turemka (46 A. Florczak), P. Kubój, P. Szcepanik, G. Izdebski, Sz. Mieszało, M. Piesak, M. Polkowski, Ł. Styś (70 A. Kocon), M. Ciszewski (65 P. Górecki), P. Bałdyga (50 P. Panek)(ż.k.), W. Kubój
3. Kosovia Kosów Lacki – Rywal Ruchna 2:1
Paweł Kubój
RYWAL: A. Florczak, P. Kubój (75 P. Sapryk), M. Ciszewski, G. Izdebski, Sz. Mieszało(46 N. Kocon), Ł. Styś (60 A. Kocon), Sł. Żołnierzak, R. Rudaś, M. Polkowski (80 P. Olton), P. Panek, W. Kubój
4. Rywal Ruchna – Jastrząb Żeliszew 1:6
Michał Polkowski
RYWAL: K. Turemka (46 A. Florczak), P. Szczepanik, M. Ciszewski, Sz. Mieszało (65 J. Górecki), P. Kubój, M. Polkowski (ż.k) (75 P. Sapryk), P. Górecki, A. Kocon (65 P. Bałdyga), Sł. Żołnierzak, P. Panek, W. Kubój
5. Mazovia II Mińsk Mazowiecki – Rywal Ruchna 8:1
Stanisław Żołnierzak
RYWAL: K. Turemka (ż.k), P. Szczepanik (cz.k.), G. Izdebski, P. Kubój. P. Bałdyga, Sł, Żołnierzak, W. Kubój (ż.k.), P. Sapryk (cz.k.), S. Rychlik, St. Żołnierzak, A. Florczak (60 W. Ugboaja)
6. Rywal Ruchna – Kolektyw Oleśnica 1:1
Łukasz Styś
RYWAL: A. Florczak, P. Kubój, P. Górecki (ż.k.), M. Piesak (ż.k.), R. Rudaś (60 W. Ugboaja), A. Suchodolski (60 M. Ciszewski), Sł. Żołnierzak, Ł. Styś, N. Kocon (46 A. Kocon), P. Panek, W. Kubój
7. Płomień Dębe Wielkie – Rywal Ruchna 5:1
Norbert Kocon
RYWAL: K. Turemka, P. Kubój, G. Izdebski, M. Ciszewski, A. Kocon, A. Suchodolski (60 P. Sapryk), P. Szczepanik. Sł. Żołnierzak, N. Kocon, P. Bałdyga (55 St. Żołnierzak), W. Kubój (ż.k.)
8. Rywal Ruchna – Liwia Łochów 0:1
RYWAL: A. Florczak, P. Kubój (80 P. Bałdyga), P. Szczepanik, M. Piesak (65 M. Ciszewski), R. Rudaś (70 A. Suchodolski), M. Polkowski, G. Izdebski, Sł. Żołnierzak, Ł. Styś, P. Panek (ż.k) (55 A. Kocon), W. Kubój
9. Olimpia Latowicz – Rywal Ruchna 6:3
Patryk Panek x2, Stanisław Żołnierzak
RYWAL: K. Turemka, N. Kocon, P. Kubój, M. Ciszewski, A. Kocon, P. Bałdyga, W. Kubój, Sł. Żołnierzak, S. Rychlik (55 St. Żołnierzak), P. Sapryk (70 P. Mieszało), P. Panek
10. Rywal Ruchna – Starawieś 5:0
Paweł Kubój, Patryk Panek x3, Piotr Sapryk
RYWAL: A. Florczak. P. Kubój, P. Szczepanik, M. Ciszewski, A. Kocon, Ł. Styś (60 P. Bałdyga), R. Rudaś, M. Polkowski, Sł. Żołnierzak (70 S. Rychkik), P. Panek (ż.k.), W. Kubój (65 P. Sapryk)
11. Wicher Sadowne – Rywal Ruchna 3:1
Grzegorz Izdebski
RYWAL: K. Turemka, P. Kubój, P. Szczepanik, M. Ciszewski, A. Kocon, N. Kocon, R. Rudaś (65 St. Żołnierzak), G. Izdebski (ż.k.), W. Kubój, P. Bałdyga (55 A. Suchodolski), P. Panek (ż.k.)
12. Victoria II Kałuszyn – Rywal Ruchna 4:1
Maciej Piesak
RYWAL: K. Turemka, P. Kubój, P. Szczepanik, M. Ciszewski, A. Kocon, Sł. Żołnierzak (46 A. Suchodolski), G. Izdebski, M. Piesak (60 P. Bałdyga), P. Sapryk (55 St. Żołnierzak), W. Kubój, N. Kocon (80 S. Rychlik)
13. Rywal Ruchna – Legion Grębków 1:0
Patryk Panek
RYWAL: K. Turemka, P. Kubój, P. Szczepanik, G. Izdebski, A. Kocon (ż.k.), N. Kocon (55 St. Żołnierzak), M. Polkowski (ż.k.), R. Rudaś (75 P. Bałdyga), P. Sapryk (60 A. Suchodolski), P. Panek (ż.k.), W. Kubój
14. Rywal Ruchna - Laskar Laski 2:0
Łukasz Styś, Grzegorz Izdebski
RYWAL: M. Chruścicki, P. Kubój (85 P. Sapryk), P. Górecki (65 J. Górecki), P. Szczepanik, A. Kocon, N. Kocon, G. Izdebski, R. Rudaś (50 M. Piesak), Ł. Styś, W. Kubój, P. Panek (55 P. Bałdyga)
15. Nojszewianka Dobre II - Rywal Ruchna 1:3
Grzegorz Izdebski x2, Norbert Kocon
RYWAL: K. Turenka, P. Kubój, P. Szczepanik, M. Ciszewski (ż.k.), A. Kocon, N. Kocon, A. Suchodolski (55 M. Polkowski), G. Izdebski, R. Rudaś (70 M. Piesak), Ł. Styś (70 P. Bałdyga), W. Kubój (55 P. Panek)
16. Rywal Ruchna - Kosovia Kosów Lacki 2:1
Wojciech Kubój, Michał Polkowski
RYWAL: K. Turemka, P. Kubój, M. Ciszewski, G. Izdebski, A. Kocon, N. Kocon, A. Suchodolski (65 M. Piesak), M. Polkowski (85 S. Rychlik), R.Rudaś (60 A. Filipek)(ż.k.), W. Kubój, P. Panek (60 P. Bałdyga)(ż.k.)
17. Jastrząb Żeliszew - Rywal Ruchna 8:2
Patryk Panek x2
RYWAL: K. Turemka, P. Kubój. M. Ciszewski (60 St. Żołnierzak), P. Szczepanik, A. Kocon, N. Kocon, A. Suchodolski, R. Rudaś, R. Bałdyga (50 A. Filipek), W. Kubój, P. Panek (70 P. Bałdyga)
18. Rywal Ruchna - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:1
RYWAL: K. Turemka, P. Kubój, P.Szczepanik, M. Piesak, A. Kocon, N. Kocon, A. Suchodolski, M. Polkowski (65 R. Bałdyga), Ł. Styś (46 P. Górecki) (ż.k), W. Kubój (ż.k), P. Panek (65 P. Bałdyga)
19. Kolektyw Oleśnica - Rywal Ruchna 7:3
Łukasz Styś, Paweł Kubój x2
RYWAL: K. Turemka, P. Kubój (ż.k.), P. Szczepanik, M. Piesak, A. Kocon, N. Kocon, A. Suchodolski (65 A. Filipek), G. Izdebski, Ł. Styś (75 P. Sapryk), W. Kubój (55 P. Bałdyga), P. Panek (ż.k) (55 R. Bałdyga)
20. Rywal Ruchna - Płomień Dębe Wielkie 0:2
RYWAL: K. Turemka, P. Kubój (ż.k.) (60 R. Bałdyga), M. Ciszewski, P. Szczepanik, A. Kocon (60 A. Filipek), M. Piesak (ż.k), N. Kocon, M. Polkowski, R. Rudaś (60 P. Bałdyga), W. Kubój, Ł. Styś (80 S. Rychlik)
21. Liwia Łochów - Rywal Ruchna 8:0
RYWAL: K. Turemka, P. Kubój, N. Kocon, P. Szczepanik, R. Bałdyga, P. Sapryk (75 P. Mieszało), M. Piesak, R. Rudaś, W. Kubój, A. Filipek, P. Bałdyga
22. Rywal Ruchna - Olimpia Latowicz 4:2
Patyk Panek x2, Patryk Bałdyga, Maciej Piesak
RYWAL: K. Turemka. P. Kubój, P. Szczepanik, M. Piesak, A. Kocon, A. Filipek (75 J. Górecki), R. Rudaś, W. Kubój, N. Kocon, P. Sapryk (46 P. Bałdyga), P. Panek (ż.k.) (70 S. Rychlik)
23. LZS Starawieś - Rywal Ruchna 0:2
Wojciech Kubój x2
RYWAL: M. Chruścicki (ż.k.), P. Kubój, P. Szczepanik, M. Ciszewski, A. Kocon, J. Górecki (46 A. Filipek), M. Piesak, R. Rudaś (85 S. Rychlik), N. Kocon, P. Bałdyga (60 P. Sapryk), W. Kubój
24. Rywal Ruchna - Wicher Sadowne 0:4
RYWAL: M. Chruścicki (ż.k.) (35 A. Florczak), P. Kubój, P. Szczepanik, M. Piesak, A. Kocon, Ł. Styś (70 A. Filipek), G. Izdebski, R. Rudaś, N. Kocon, P.Panek (60 P. Bałdyga), W. Kubój (60 P. Sapryk)
25. Rywal Ruchna - Victoria II Kałuszyn 0:5
RYWAL: K. Turemka, P. Kubój, M. Ciszewski (ż.k.), P. Szczepanik, R. Bałdyga, P. Sapryk, N. Kocon, A. Kocon, W. Kubój, A. Filipek, P. Bałdyga
26. Legion Grębków - Rywal Ruchna 0:1
Norbert Kocon
RYWAL: K. Turemka, P. Kubój, M. Ciszewski, P. Szczepanik, R. Bałdyga, P. Sapryk, N. Kocon, A. Kocon, W. Kubój, A. Filipek (55 S. Rychlik), P. Bałdyga
STATYSTYKI INDYWIDUALNE:
Lp. |
Imię i nazwisko |
Pozycja na boisku |
Mecze |
bramki |
żółte kartki |
czerwone kartki |
1. |
Karol Turemka |
bramkarz |
19 |
0 |
1 |
0 |
2. |
Adrian Florczak |
bramkarz |
8 |
0 |
0 |
0 |
3. |
Marcin Chruścicki |
bramkarz |
3 |
0 |
2 |
0 |
4. |
Piotr Górecki |
obrońca |
5 |
0 |
2 |
0 |
5. |
Paweł Szczepanik |
obrońca |
21 |
0 |
0 |
1 |
6. |
Paweł Kubój |
obrońca |
26 |
4 |
3 |
0 |
7. |
Piotr Mieszało |
obrońca |
2 |
0 |
0 |
0 |
8. |
Michał Ciszewski |
obrońca |
17 |
0 |
2 |
0 |
9. |
Rafał Bałdyga |
obrońca |
7 |
0 |
0 |
0 |
10. |
Piotr Olton |
obrońca |
1 |
0 |
0 |
0 |
11. |
Szymon Mieszało |
obrońca |
4 |
0 |
0 |
0 |
12. |
Adrian Kocon |
obrońca/pomocnik |
23 |
0 |
1 |
0 |
13. |
Grzegorz Izdebski |
obrońca/pomocnik |
14 |
4 |
1 |
0 |
14. |
Maciej Piesak |
obrońca/pomocnik |
14 |
3 |
2 |
0 |
15. |
Piotr Sapryk |
obrońca/pomocnik |
17 |
1 |
0 |
1 |
16. |
Norbert Kocon |
pomocnik |
21 |
3 |
0 |
0 |
17. |
Jakub Górecki |
pomocnik |
4 |
0 |
0 |
0 |
18. |
Rafał Rudaś |
pomocnik |
15 |
0 |
0 |
0 |
19. |
Adrian Suchodolski |
pomocnik |
11 |
0 |
0 |
0 |
20. |
Sławomir Żołnierzak |
pomocnik |
10 |
0 |
0 |
0 |
21. |
Wiktor Ugboaja |
pomocnik |
2 |
0 |
0 |
0 |
22. |
Łukasz Styś |
pomocnik/napastnik |
12 |
5 |
0 |
0 |
23. |
Wojciech Kubój |
pomocnik/napastnik |
26 |
6 |
3 |
0 |
24. |
Michał Polkowski |
pomocnik/napastnik |
11 |
3 |
2 |
0 |
25. |
Artur Filipek |
pomocnik/napastnik |
10 |
0 |
1 |
0 |
26. |
Patryk Panek |
napastnik |
18 |
12 |
7 |
0 |
27. |
Stanisław Żołnierzak |
napastnik |
7 |
2 |
0 |
0 |
28. |
Sławomir Rychlik |
napastnik |
10 |
0 |
0 |
0 |
29. |
Patryk Bałdyga |
napastnik |
24 |
1 |
1 |
0 |
|
Promnik Gończyce | 3:2 | ULKS Rywal Ruchna |
2023-04-01, 16:30:00 |
||
relacja » |
A-klasa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 | |||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 24, wczoraj: 44
ogółem: 1 038 013
statystyki szczegółowe