Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
B-klasa
A-klasa
L0
IV LIGA
Sparingi 2017
Wtorek 15.08.2017 Ruchna 18:00.
Rywal Ruchna - Nojszewianka 2:5
Maciej Mieszało x2
Rywal: Adam Solka, Marcin Troczyński, Maciej Piesak, Kamil Chojecki, Sebastian Nowak, Piotr Sapryk, Kamil Stokowski, Daniel Sobotka, Szymon Czarnecki, Wojciech Kubój, Maciej Mieszało, Krystian Grelik, Mateusz Góralczyk, Patryk Panek, Paweł Morawski, Michał Ciszewski
Niedziela 13.08.2017 Stoczek 17:30.
Błekitni Stoczek - Rywal Ruchna 5:2
Maciej Mieszało, Kamil Stokowski
Rywal: Adam Solka, Marcin Troczyński, Maciej Piesak, Kamil Chojecki, Sebastian Nowak, Daniel Ufnal, Daniel Sobotka, Kamil Stokowski, Szymon Czarnecki, Wojciech Kubój, Maciej Mieszało, Krystian Grelik, Paweł Morawski, Mateusz Góralczyk, Patryk Panek
Niedziela 06.08.2017 Ruchna 17:30
Rywal Ruchna - Tajfun II Jartypory 3:6
Maciej Mieszało, Piotr Sapryk, Marcin Troczyński
Rywal: Adam Solka, Paweł Kubój, Maciej Piesak, Kamil Chojecki, Sebastian Nowak, Rafał Bałdyga, Kamil Stokowski, Krzysztof Piesak, Szymon Czarnecki, Wojciech Kubój, Maciej Mieszało, Piotr Sapryk, Marcin Troczyński, Paweł Morawski, Mateusz Góralczyk, Hubert Holewka, Slawomir Rychlik
Niedziela 30.08.2017 Kosów Lacki 18:30.
Kosvia Kosów Lacki - Rywal Ruchna 7:0
Rywal: Adam Solka, Szymon Czarnecki, Maciej Piesak, Kamil Chojecki, Piotr Sapryk, Paweł Kubój, Rafał Bałdyga, Grzegorz Izdebski, Maciej Rozbicki, Wojciech Kubój, Maciej Mieszało, Marcin Troczyński
Środa 26.08.2017 Ruchna 18:30.
Rywal Ruchna - Tajfun jartypory 0:8
Rywal: Kamil Jesiota, Paweł Morawski, Adam Solka, Maciej Piesak, Piotr Sapryk, Mateusz Kowalczyk, Kamil Stokowski, Dominik Polak, Mateusz Góralczyk, Wojciech Kubój, Krystian Grelik, jakub Rojek
Niedziela 16.06.2017 Ruchna 17:00.
Rywal Ruchna - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:11
Wojciech Kubój, Maciej Mieszało
Rywal: Kamil Jesiota, Piotr Sapryk, Szymon Czarnecki, Kamil Chojecki, Sebastian Nowak, Wojciech Kubój, Rafał Bałdyga, Krzysztof Piesak, Mateusz Kowalczyk, Patryk Panek, Maciej Mieszało, Michał Ciszewski, Mateusz Góralczyk, Paweł Kubój
Piątek 16.06.2017 Ruchna 19:00.
Rywal Ruchna - LZS Starawieś/Błękitni Stoczek 5:3
Krystian Grelik, Mateusz Kowalczyk, Daniel Sobotka
SPARINGI 2012
12.02.2012 Starawieś
LZS Starawieś – Rywal Ruchna 7:2
Łukasz Styś, Norbert Kocon
Rywal: Karol Turemka, Paweł Kubój, Grzegorz Izdebski, Piotr Sapryk, Adrian Kocon, Norbert Kocon, Łukasz Styś, Adrian Suchodolski, Dominik Polak, Wojciech Kubój, Sławomir Rychlik, Piotr Mieszało, Michał Polkowski, Rafał Rudaś, Stanisław Żołnierzak
10.03.2012 Jartypory
Tajfun Jartypory – Rywal Ruchna 4:0
Rywal: Karol Turemka, Paweł Kubój, Michał Ciszewski, Paweł Szczepanik, Norbert Kocon, Adrian Kocon, Grzegorz Izdebski, Adrian Suchodolski, Ł. Styś, Piotr Sapryk, Michał Polkowski, Maciej Piesak, Patryk Bałdyga, Szymon Mieszało, Stanisław Żołnierzak
18.03.2012 Ruchna
Rywal Ruchna - Polonez Mordy 3:1
Wojciech Kubój x3
Rywal: Karol Turemka, Norbert Kocon, Maciej Piesak, Paweł Kubój, Adrian Kocon, Adrian Suchodolski, Patryk Bałdyga, Michał Polkowski, Wojciech Kubój, Piotr Sapryk, Sławomir Rychlik, Paweł Szczepanik, Rafał Bałdyga, Jakub Górecki, Adrian Florczak, Dominik Polak, Artur Filipek
25.03.2012 Ruchna
Rywal Ruchna - Tajfun Jartypory 2:3
Grzegorz Izdebski x2
Rywal: Karol Turemka, Norbert Kocon, Grzegorz Izdebski, Paweł Kubój, Adrian Kocon, Łukasz Styś, Wojciech Kubój, Adrian Suchodolski, Patryk Bałdyga, Piotr Sapryk, Artur Filipek, Adrian Florczak, Rafał Bałdyga, Michał Ciszewski, Rafał Rudaś, Dominik Polak, Sławomir Rychlik
30.05.2012 Ruchna
Rywal Ruchna - LZS Starawieś 5:3
Patryk Panek x3, Sławomir Rychlik, Piotr Sapryk
Rywal: Marcin Chruścicki, Norbert Kocon, Artur Filipek, Paweł Kubój, Piotr Sapryk, Maciej Piesak, Łukasz Styś, Michał Polkowski, Patryk Panek, Sławomir Rychlik, Patryk Bałdyga, Adrian Kocon, Rafał Bałdyga, Artur Mierzejewski, Konrad Góral
12.06.2012 Ruchna
Rywal Ruchna - Tajfun Jartypory 2:5
Norbert Kocon, Dominik Polak
Rywal: Karol Turemka, Rafał Bałdyga, Paweł Szczepanik, Paweł Kubój, Artur Filipek, Piotr Sapryk, Norbert Kocon, Dominik Polak, Adrian Kocon, Patryk Bałdyga, Sławomir Rychlik, Piotr Mieszało, Adam Łaniewicz, Marcin Czajkowski
18.07.2012 Jartypory
Tajfun Jartypory - Rywal Ruchna 8:0
Rywal: Dawid Karcz, Szymon Mieszało, Paweł Kubój, M. Ciszewski, Rafał Bałdyga, Adam Łaniewicz, Artur Filipek, Maciej Piesak, Wojciech Kubój, Norbert Kocon, Mateusz Karcz, Dominik Rychlik, Konrad Góral
29.07.2012 Ruchna
Rywal Ruchna - Nojszewianka Dobre 3:4
Patryk Panek, Wojciech Kubój, Adam Łaniewicz
Rywal: Artur Filipek, Rafał Bałdyga, Michał Ciszewski, Paweł Kubój, Adam Łaniewicz, Piotr Sapryk, Norbert Kocon, Wojciech Kubój, Adrian Kocon, Jakub Górecki, Patryk Panek, Mateusz Karcz, Dawid Karcz, Konrad Góral, Sławomir Rychlik, Artur Mierzejewski, Kamil Bieliński
04.08.2012 Starawieś
LZS Starawieś - Rywal Ruchna 7:2
Patryk Panek x2
Rywal: Adrian Florczak, Artur Filipek, Rafał Bałdyga, Paweł Kubój, Adam Łaniewicz, Adrian Kocon, Wojciech Kubój, Norbert Kocon, Mateusz Karcz, Piotr Sapryk, Patryk Panek, Konrad Góral, Dawid Karcz
12.08. 2012 Mordy
Polonez Mordy - Rywal Ruchna 4:3
Wojciech Kubój, Jakub Górecki, Piotr Sapryk
Rywal: Karol Turemka, Rafał Bałdyga, Piotr Górecki, Paweł Kubój, Adrian Kocon, Jakub Górecki, Norbert Kocon, Rafał Rudaś, Adam Łaniewicz, Wojciech Kubój, Patryk Panek, Piotr Sapryk, Dawid Karcz, Mateusz Karcz, Konrad Góral, Dominik Polak, Piotr Matusik
19.08.2012 Ruchna
Rywal Ruchna - Legion Grębków 1:1 (0:1) karne 3:1
Dominik Polak
(karne: Wojciech Kubój, Patryk Panek, Adrian Kocon)
Rywal: Marcin Chruścicki, Rafał Bałdyga, Paweł Kubój, Grzegorz Izdebski, Piotr Matusik, Norbert Kocon, Adrian Kocon, Piotr Sapryk, Dawid Karcz, Wojciech Kubój, Patryk Panek, Dominik Polak, Konrad Góral, Mateusz Karcz, Sławomir Rychlik, Rafał Rudaś
19.08.2012 Ruchna
Rywal Ruchna - LZS Starawieś 4:0 (1:0)
Patryk Panek x3, Michał Polkowski
Rywal: Bartosz Frączak, Rafał Bałdyga, Paweł Kubój, Grzegorz Izdebski, Adam Łaniewicz, Michał Polkowski, Norbert Kocon, Adrian Kocon, Rafał Rudaś, Wojciech Kubój, Patryk Panek, Piotr Sapryk, Dominik Polak, Piotr Matusik, Dawid Karcz
26.08.2012 Węgrów
Czarni Węgrów Juniorzy - Rywal Ruchna 3:5 (3:3)
Wojciech Kubój, Piotr Sapryk, Michał Polkowski, Patryk Panek, Mateusz Karcz
Rywal: Adrian Florczak, Rafał Bałdyga, Paweł Szczepanik, Paweł Kubój, Adam Łaniewicz, Piotr Sapryk, Adrian Kocon, Norbert Kocon, Piotr Matusik, Patryk Panek, Wojciech Kubój, Dawid Karcz, Mateusz Karcz, Konrad Góral, Michał Polkowski, Rafał Rudaś
SPARINGI 2013
17.02.2013 Miedzna
Miedzna Miedzanka - Rywal Ruchna 3:1 (1:0)
Stanisław Żołnierzak
Rywal: Piotr Sapryk, Rafał Bałdyga, Paweł Kubój, Maciej Piesak, Adam Łaniewicz, Krzysztof Chmielewski, Norbert Kocon, Adrian Kocon, Igor Kocon, Rafał Rudaś, Patryk Panek, Paweł Szczepanik, Krzysztof Piesak, Stanisław Żołnierzak
24.02.2013 Boisko treningowe w Jartyporach
Tajfun Jartypory - Rywal Ruchna 7:3 (5:0)
Krzysztof Piesak, Wojciech Kubój, Adrian Kocon
Rywal: Hubert Księżak, Rafał Bałdyga, Paweł Kubój, Maciej Piesak, Adam Łaniewicz, Adrian Kocon, Krzysztof Piesak, Norbert Kocon, Wojciech Kubój, Paweł Szczepanik, Piotr Sapryk, Patryk Bałdyga, Igor Kocon
02.03.2013 Orlik w Węgrowie
Czarni Węgrów Junirzy - Rywal Ruchna 15:6
Michał Polkowski, Paweł Kubój, Adrian Kocon x2, Adam Łaniewicz, ???
Rywal: Piotr Sapryk, Rafał Bałdyga, Wojciech Kubój, Artur Mierzejewski, Maciej Piesak, Krzysztof Piesak, Michał Polkowski, Dawid Karcz, Paweł Kubój, Adam Łaniewicz, Adrian Kocon, Norbert Kocon, Igor Kocon, Paweł Szczepanik
03.03.2013 Stawiska
Legion Grębków - Rywal Ruchna 2:2 (1:1)
Norbert Kocon, samobójcza
Rywal: Piotr Sapryk, Rafał Bałdyga, Paweł Kubój, Paweł Szczepanik, Adam Łaniewicz, Igor Kocon, Norbert Kocon, Adrian Kocon, Wojciech Kubój, Artur Mierzejewski, Dawid Karcz
17.03.2013 Korytnica
Nojszewianka Dobre - Rywal Ruchna 3:2 (1:1)
Krzysztof Piesak, Adrian Kocon
Rywal: Piotr Sapryk, Rafał Bałdyga, Paweł Kubój, Paweł Szczepanik, Adam Łaniewicz, Krzysztof Chmielewski, Igor Kocon, Adrian Kocon, Norbert Kocon, Sławomir Rychlik, Krzysztof Piesak, Piotr Mieszało
24.03.2013 Ruchna
Rywal Ruchna - Błękitni Stoczek 5:6 (5:2)
Patryk Panek x2, Norbert Kocon, Krzysztof Piesak, samobójcza
Rywal: Piotr Sapryk, Rafał Bałdyga, Paweł Szczepanik, Grzegorz Izdebski, Adam Łaniewicz, Wojciech Kubój, Krzysz Piesak, Igor Kocon, Norbert Kocon, Adrian Kocon, Patryk Panek, Krzysztof Chmielewski, Paweł Kubój
30.03.2013 Starawieś
ULKS Starawieś - Rywal Ruchna 2:1 (1:1)
Krzysztof Piesak
Rywal: Piotr Sapryk, Jakub Górecki, Paweł Kubój, Maciej Piesak, Adam Łaniewicz, Kamil Rudnik, Adrian Kocon, Norbert Kocon, Krzysztof Piesak, Wojciech Kubój, Patryk Panek, Paweł Szczepanik, Igor Kocon
07.04.2013 Orlik w Węgrowie
Czarni Węgrów Juniorzy - Rywal Ruchna 7:11
Wojciech Kubój x3, Maciej Piesak x2, Krzysztof Piesak x2, Artur Mierzejewski, Pawel Kubój, Paweł Szczepanik, Rafał Ruaś
Rywal: Piotr Sapryk, Rafał Bałdyga, Paweł Szczepanik, Grzegorz Izdebski, Paweł Kubój, Piesak Maciej, Adrian Kocon, Norbert Kocon, Rafał Rudaś, Adam Łaniewicz, Wojciech Kubój, Sławomir Rychlik, Krzysztof Piesak, Igor Kocon, Artur Mierzejewski, Krzysztof Chmielewski, Kamil Rudnik
01.05.2013 Ruchna
Rywal Ruchna - Tajfun Jartypory 0:5 (0:1)
Rywal: Marcin Chruścicki, Rafał Bałdyga, Paweł Szczepanik, Paweł Kubój, Adam Łaniewicz, Piotr Sapryk, Maciej Piesak, Norbert Kocon, Adrian Kocon, Igor Kocon, Wojciech Kubój, Adam Parzych, Chmielewski Krzysztof, Rychlik Sławomir, Radosław Walczyk
09.05.2013 Węgrów
Czarni Węgrów Juniorzy/Seniorzy - Rywal Ruchna 5:0
Rywal: Gościnnie bramkarz z Węgrowa, Paweł Szczepanik, Piotr Górecki, Maciej Piesak, Krzysztof Piesak, Adam Łaniewicz, Igor Kocon, Adrian Kocon, Norbert Kocon, Artur Mierzejewski, Krzysztof Chmielewski, Rafał Bałdyga, Michał Polkowski, Sławomoir Rychlik, Kamil Rudnik, Konrad Niedziałkowski, Paweł Grązka
23.05.2013 Jartypory
Tajfun Jartypory - Rywal Ruchna 7:1 (5:0)
Norbert Kocon
Rywal: Adam Parzych, Krzysztof Chmielewski, Paweł Kubój, Paweł Szczepanik, Piotr Sapryk, Artur Mierzejewski, Maciej Piesak, Norbert Kocon, Adrian Kocon, Igor Kocon, Krzysztof Piesak, Sławomir Rychlik, Paweł Grązka, Kamil Pędzich (gościnnie)
18.08.2013 Miedzna
Miedzanka Miedzna - Rywal Ruchna 5:1 (2:0)
Stanisław Żołnierzak
Rywal: Adam Parzych, zawodnik testowany 1, Paweł Kubój, Paweł Szczepanik, Adam Łaniewicz, Kamil Rudnik, Igor Kocon, Rafał Rudaś, Rafał Bałdyga, Piotr Sapryk, Stanisław Żołnierzak, zawodnik testowany 2, Piotr Mieszało
25.08.2013 Miedzna
LZS Starawieś - Rywal Ruchna 4:1 (3:0)
Wojciech Kubój
Rywal: Adam Parzych, Piotr Sapryk, Paweł Szczepanik, Paweł Kubój, Adam Łaniewicz, zawodnik testowany 1, Jakub Górecki, Igor Kocon, zawodnik testowany 2, Rafał Bałdyga, Stanisław Żołnierzak, Wojciech Kubój
SPARINGI 2014
15.02.2014 Hala w Węgrowie
Livia Liw - Rywal Ruchna 35:39
Rywal: Adam Solka, Maciej Piesak, Michał Polkowski, Rafał Rudaś, Patryk Panek, Paweł Kubój, Adrian Suchodolski, Kamil Rudnik, Radosław Replin, Piotr Sapryk, Patryk Bałdyga, Artur Mierzejewski, Rafał Bałdyga, Kamil Bieliński, Igor Kocon, Bernard Ugboaja
22.02.2014 Kosów Lacki
Tajtun Jartypory - Rywal Ruchna 9:0
Rywal: Mateusz Cienkowski, Paweł Kubój, Maciej Piesak, Grzegorz Izdebski, Radosław Walczyk, Rafał Bałdyga, Adrian Suchodolski, Rafał Rudaś, Kamil Rudnik, Patryk Bałdyga, Patryk Panek, Igor Kocon, Adam Solka, Piotr Sapryk, Radosław Kalbarczyk, Kamil Bieliński, Daniel Czerwiński, Krzysztof Szymczakowski, Rafał Świątek
02.03.2014 Huta Gruszczyno
Błękitni Stoczek 3:2 Rywal Ruchna
Staręga Dawid, Rudaś Rafał
Rywal Ruchna 0:6 Miedzanka Miedzna
LZS Starawieś 4:1 Rywal Ruchna
Piesak Maciej
Rywal: Panek Patryk, Bałdyga Rafał, Bałdyga Patryk, Piesak Maciek, Polkowski Michał, Rudaś Rafał, Łaniewicz Adam, Mierzejewski Artur, Sapryk Piotr, Staręga Dawid, Ruszkowski Paweł, Bieliński Kamil
22.03. 2014 Starawieś
LZS STARAWIEŚ - RYWAL RUCHNA 3:0 (1:0)
Rywal: A. Solka, P. Kubój, R. Kalbarczyk, M. Piesak, A. Łaniewicz, R. Bałdyga, A. Suchodolski, D. Sobotka, K. Bieliński, K. Rudnik, P. Panek, M. Polkowski, P. Bałdyga, S. Rychlik, R. Mroczek, A. Mierzejewski
23.03.2014 Stoczek
BŁĘKITNI STOCZEK - RYWAL RUCHNA 1:2 (0:2)
Michał Polkowski, Krzysztof Piesak
I połowa: A. Florczak, P. Kubój, M. Piesak, P. Szczepanik, P. Ruszkowski, R. Bałdyga, A. Suchodolski, D. Sobotka, K. Piesak, R. Rudaś, M. Polkowski oraz R. Kalbarczyk
II połowa: A. Solka, P. Bałdyga, P. Szczepanik, R. Kalbarczyk, A. Mierzejewski, K. Rudnik, D. Czerwiński, P. Sapryk, K. Bieliński, R. Mroczek, D. Staręga oraz M. Piesak, P. Ruszkowski, R. Bałdyga, A. Suchodolski, D. Sobotka, R. Rudaś, M. Polkowski, P. Kubój
15.04.2014 Węgrów
Livia Liw - Rywal Ruchna 0:5
M. Polkowski x2, P. Bałdyga, K. Bieliński, M. Piesak
Rywal: A. Solka, A. Łaniewicz, P .Sapryk, R. Kalbarczyk, P. Kubój, K. Bieliński, A. Suchodolski, K. Piesak, M. Polkowski, A. Mierzejewski, P. Bałdyga, A. Florczak, D. Sobotka, M. Mroczek, M. Piesak, R. Bałdyga
Środa (30.04.2014) Jartypory 18:30
TAJFUN JARTYPORY - RYWAL RUCHNA 11:1 (5:0)
Maciej Piesak
Rywal: P. Panek, P. Kubój, M. Piesak, R. Kalbarczyk, R. Bałdyga, A. Mierzejewski, zawodnik testowany, K. Piesak, D. Sobotka, P. Bałdyga, K. Bieliński, S. Rychlik
Środa (07.05.2014) Ruchna 18:00
Rywal Ruchna - Livia Liw 3:2 (0:0)
Michał Polkowski, Daniel Sobotka, Krzysztof Piesak
Rywal: Radosław Kalbarczyk, Rafał Bałdyga, Paweł Szczepanik, Maciej Piesak, Adam Łaniewicz, Paweł Kubój, Adrian Suchodolski, Krzysztof Piesak, Piotr Sapryk, Mariusz Mroczek, Kamil Bieliński, Patryk Bałdyga, Patryk Panek, Adrian Florczak, Michał Polkowski, Daniel Sobotka
Niedziela (20.07.2014) Miedzna 18:00.
MIEDZANKA MIEDZNA - RYWAL RUCHNA 6:3 (2:2)
Bernard Ugboaja, Krzysztof Piesak, Kamil Zapisek
Rywal: Dawid Gontarz, Rafał Bałdyga, Maciej Piesak, Artur Mazurek, Bernard Ugboaja, Daniel Sobotka, Adam Sołowiński, Karol Sobotka, Krzysztof Piesak, Paweł Ruszkowski, Michał Polkowski, Paweł Kubój, Kamil Zapisek, Patryk Bałdyga, Piotr Sapryk, Radosław Kalbarczyk, Damian Parol
Środa (30.07.2014) Ruchna 18:00.
RYWAL RUCHNA - LIVIA LIW 6:2
Krzysztof Piesak x2, Daniel Sobotka, Maciej Piesak, Kamil Zapisek, Maciej Mieszało
Rywal: Dawid Gontarz, Rafał Bałdyga, Piotr Górecki, Maciej Piesak, Bernard Ugboaja, Daniel Sobotka, Krzysztof Piesak, Rafał Rudaś, Piotr Sapryk, Paweł Kubój, Kamil Zapisek, Patryk Bałdyga, Karol Sobotka, Maciej Mieszało, Mariusz Mroczek, Kamil Bieliński
Niedziela (03.08.2014) Ruchna 18:30.
RYWAL RUCHNA - WICHER SADOWNE 1:1 (0:0)
Paweł Kubój
Rywal: Dawid Gontarz, Rafał Bałdyga, Maciej Piesak, Bernard Ugboaja, Daniel Filipiak, Wojciech Kubój, Daniel Sobotka, Karol Sobotka, Paweł Kubój, Paweł Ruszkowski, Kamil Zapisek, Adrian Florczak, Patryk Bałdyga, Kamil Bieliński, Adam Solka, Jakub Górecki, Michał Ciszewski
Niedziela (10.08.2014) Węgrów 18:30.
Czarni Węgrów - Rywal Ruchna 16:0 (6:0)
Rywal: Paweł Kubój, Rafał Bałdyga, Maciej Piesak, Bernard Ugboaja, Wojciech Kubój, Daniel Sobotka, Krzysztof Piesak, Karol Sobotka, Kamil Zapisek, Paweł Ruszkowski, Michał Polkowski, Adam Łaniewicz, Adam Solka, Rafał Rudaś, Sebastian Mieszało
Piątek (15.08.2014) Stoczek 17:00.
BŁĘKITNI STOCZEK - RYWAL RUCHNA 4:4 (2:0)
Karol Sobotka, Maciej Mieszało, Paweł Kubój, Kamil Zapisek
Rywal: Dawid Gontarz, Kamil Bieliński, Rafał Bałdyga, Maciej Piesak, Adam Łaniewicz, Wojciech Kubój, Karol Sobotka, Daniel Sobotka, Paweł Kubój, Michał Polkowski, Kamil Zapisek, Adrian Florczak, Maciej Mieszało
Niedziela (24.08.2014) Starawieś 17:00.
LEGION GRĘBKÓW - RYWAL RUCHNA 3:1 (2:0)
Karol Sobotka
Rywal: Dawid Gontarz, Paweł Kubój, Rafał Bałdyga, Maciej Piesak, Bernard Ugboaja, Wojciech Kubój, Karol Sobotka, Daniel Sobotak, Piotr Sapryk, Paweł Ruszkowski, Kamil Bieliński
Mecz 2x25 min.
Niedziela (24.08.2014) Niedziela 18:00.
ULKS STARAWIEŚ - RYWAL RUCHNA 0:0
Rywal: Dawid Gontarz, Paweł Kubój, Rafał Bałdyga, Maciej Piesak, Bernard Ugboaja, Wojciech Kubój, Karol Sobotka, Daniel Sobotak, Piotr Sapryk, Paweł Ruszkowski, Kamil Bieliński
Mecz 2x25 min.
Czwartek (11.09.2014) Ruchna 18:00.
RYWAL RUCHNA - LIVIA LIW 7:1
Krzysztof Piesak, Karol Sobotka x2, Kamil Zapisek, Bernard Ugboaja, samobójcza, ???
Rywal: Dawid Gontarz, Paweł Kubój, Wojciech Kubój, Maciej Piesak, Bernard Ugboaja, Karol Sobotka, Daniel Sobotak, Piotr Sapryk, Kamil Zapisek, Krzysztof Piesak, Patryk Panek, Michał Ciszewski, Radosław Kalbarczyk
SPARINGI 2015
Niedziela (22.02.2015) Stoczek 15:00
BŁĘKITNI STOCZEK - RYWAL RUCHNA 4:4 (2:0)
Bramki: Testowany 4, G. Izdebski, Testowany 3, Testowany 2
Rywal: D. Gontarz, P. Sapryk. Testowany 1, G. Izdebski, K. Bieliński, I. Kocon, Testowany 2, D. Sobotka, W. Kubój, K. Zapisek, Testowany 3, P. Ruszkowski, Testowany 4, P. Kubój
Sobota (28.02.2015) Ruchna 15:00.
RYWAL RUCHNA - UKS 1 WĘGRÓW 1:4 (1:2) (0:2) (0:0)
Patryk Panek
Rywal: D. Gontarz, P. Sapryk, R. Bałdyga, P. Kubój, B. Ugboaja, K. Zapisek, I. Kocon, P. Bałdyga, K. Bieliński, D. Sobotka, P. Panek oraz zawodnik testowany.
Mecz 3x30 min.
Piątek (13.03.2015) ORLIK godz. 19:00.
RYWAL RUCHNA - CZARNI WROTNÓW 0:4
Rywal: D. Gontarz, A. Łaniewicz, Testowany 1, W. Kubój, R. Rudaś, D. Sobotka, P. Panek, Testowany 2, I. Kocon, A. Solka, S. Rychlik, A. Sołowiński, B. Ugboaja, S. Żołnierzak, K. Bieliński, A. Florczak, H. Księżak, J. Górecki, M. Ciszewski
Niedziela (15.03.2015) Ruchna 13:00.
RYWAL RUCHNA - WICHER SADOWNE 0:2 (0:0)
Rywal: A. Florczak, P. Kubój, W. Kubój, Testowany 1, B. Ugboaja, K. Zapisek, Testowany 2, D. Sobotka, J. Górecki, P. Sapryk, A. Solka, I. Kocon, D. Gontarz, R. Bałdyga, P. Ruszkowski, S. Żołnierzak, S. Rychlik
Niedziela (22.03.2015) Ruchna 13:00.
RYWAL RUCHNA - WICHER SADOWNE Seniorzy 0:3 (0:2)
Rywal: D. Gontarz, K. Zapisek, M. Ciszewski, W. Kubój, P. Kubój, P. Sapryk, A. Łaniewicz, B. Ugboaja, R. Rudaś, D. Sobotka, P. Panek, K. Bieliński, P. Bałdyga, I. Kocon
RYWAL RUCHNA - WICHER SADOWNE Juniorzy 0:4 (0:1)
Rywal: D. Gontarz, K. Zapisek, M. Ciszewski, W. Kubój, P. Kubój, P. Sapryk, A. Łaniewicz, B. Ugboaja, R. Rudaś, D. Sobotka, P. Panek, K. Bieliński, P. Bałdyga, M. Polkowski
Mecze 2x30min.
Niedziela (29.03.215) Ruchna 13:00.
RYWAL RUCHNA - NOJSZEWIANKA DOBRE 1:9 (0:1)
Bernard Ugboaja
Rywal: D. Gontarz, K. Bieliński, W. Kubój. Testowany, A. Łaniewicz, P. Panek, R. Rudaś, P. Kubój, D. Sobotka, K. Zapisek, B. Ugboaja, P. Sapryk, M. Ciszewski
Wtorek (21.04.2015) Ruchna 18:00.
RYWAL RUCHNA - LIVIA LIW 2:4 (2:0)
Michał Polkowski
Dawid Gontarz
Rywal: A. Florczak, W. Kubój, R. Bałdyga (gościnnie), K. Zapisek, A. Łaniewicz, M. Polkowski, I. Kocon, P. Bałdyga, A. Mierzejewski, D. Gontarz, S. Rychlik oraz K. Bieliński, M. Ciszewski, M. Mroczek (gościnnie), R. Kalbarczyk (gościnnie)
|
Promnik Gończyce | 3:2 | ULKS Rywal Ruchna |
2023-04-01, 16:30:00 |
||
relacja » |
A-klasa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 | |||||||||||||||||||||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
dzisiaj: 2, wczoraj: 115
ogółem: 1 038 106
statystyki szczegółowe